Prohlášení zodpovědnosti

provozovatelky webu Katky Pavlíčkové

Informace, služby a produkty, které na těchto stránkách komunikuju, nejsou primárně sponzorované žádnými značkami, pro jejichž produkty vytvářím články, návody nebo doporučení dostupné na mém webu ani nejsou oficiálně certifikovány těmito značkami.

  • Nejsem oficiálním zástupcem žádné z těchto značek.

Výjimku tvoří placené spolupráce, které vždy viditelně označím. Spolupráce si vybírám podle svého osobního uvážení. Nepropaguji věci, které jsou na hraně zákona nebo jsou neetické.

Stránka e-shop i další stránky na mém webu mohou obsahovat odkazy na věci, které vám doporučuju. To znamená, že u některých produktů dostanu malou provizi v případě, že si nějaký zakoupíte. Nebojte se, pro vás to neznamená žádné další náklady a díky tomu pomáháte podpořit tvorbu bezplatného obsahu, který vyrábím pro tento web. Děkuju vám za všechnu vaši podporu.

Neexistuje žádná záruka, že díky informacím obsaženým v mých článcích, receptech, na mých sociálních sítích nebo na mých webových stránkách, budete automaticky hubnout nebo se vám zlepší zdravotní stav. Má doporučení jsou pouze na základě vlastních zkušeností s ohledem na můj zdravotní stav. Vždy vám doporučuji veškeré kroky konzultovat s vaším lékařem.

  • Nenesu zodpovědnost za žádnou z vašich aktivit, která je spojená se stravováním nebo jinými aktivitami, o kterých píšu.

Buďte prosím opatrní, používejte zdravý rozum a když si nebudete vědět rady, obraťte se na specialistu či lékaře.